Разом до перемоги!


Сьогодні наше місто Бердянськ, як і вся Україна переживають найбільше випробування в своїй новітній історії – 4-й рік збройної боротьби з російським агресором за незалежність, свободу та територіальну цілісність України
Під час збройної російської агресії, економічної та ідеологічної війни в Україні є дуже важливими питання: підвищення бойового духу військовослужбовців, активізації національно-патріотичного виховання молоді, гідне вшанування пам’яті загиблих солдатів та офіцерів, популяризація волонтерської діяльності і державних символів України. Тільки злагоджена взаємодія органів місцевого самоврядування із громадськістю допоможе здолати всі виклики і небезпеки під час агресії Російської Федерації в Україні.
Шановні волонтери міста Бердянська! Ваша діяльність надихає на патріотичні вчинки все більше бердянців. З 2014 року організації:“Наші Атланти”, “Берегині Таврії”, “Захист”, “Миротворці”, громадські активісти, представники міської влади підприємці, науковці, лікарі, освітяни міста дали поштовх розвитку волонтерства в нашому місті, яке з окремих випадків виросло в потужний громадянський національно-патріотичний рух. Військові дії на Сході країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі українських волонтерів. Ви добровольцями йшли на фронт, збирали по світу гроші й везли на передову все, що могли, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами; приймали біженців, здавали кров для поранених, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували борщові набори. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди. Завдяки Вам, для багатьох бердянців волонтерство стало сенсом життя, хто небайдужий до долі України і робить все, що може, для Перемоги!

Шановний авторе, пане Сепане Герилів! Через Вашу нову третю книгу про Наших Атлантів дякуємо від координаційної ради всім бердянцям, що в’язали і в’яжуть шкарпетки бійцям, печуть пиріжки, готують смачну страву для захисників, сухі борщі, сухофрукти, хто плете захисні сітки, зварюють пічки-”буржуйки” для обігріву, ремонтують військову техніку та надають паливно-мастильні матеріали. Сотні виїздів в АТО з волонтерською допомогою не відбулись би без бердянських волонтерів-водіїв Володимира Фуклєва, Сергія Пєєва, Павла Порохні, Костянтина Дадаєва, Віталія Белтадзе, Миколи Тюркеджи, Леоніда Подколзіна, Дмитра Зубовича, Сергія Шарая. Дякуємо за волонтерську допомогу міському голові Володимиру Чепурному, секретарю міської ради Олексію Холоду, депутатам Бердянської міської ради: Сергію Букало, Ксенії Бухановій, Владиславу Кюрчеву, Олені Мартищенко, Григорію Патею, Євгену Георгієву, Віталію Байдалі та багатьом іншим небайдужим бердянцям. Ви були на передовій серед небайдужих громадян та допомагаєте Українській армії з 2014-го захищати Україну.

Громадянське суспільство проявило вражаючу здатність до консолідації і мобілізації, взявши на себе розв’язання найгостріших проблем військових, біженців з окупованих територій, а також звільнення полонених. Дякуємо всім волонтерів, що надають консультаційну і юридичну допомогу воїнам, їхнім сім”ям і переселенцям. Дякуємо всім науковцям, вчителям, студентам та учням міських навчальних закладів, що плетуть для бійців браслети, захисні сітки і пишуть бійцям добрі побажання з малюнками. Нехай у вас ніколи не болять руки й серця! Нехай в Україні, єдиній і неподільній, запанує мир! І нехай скоріше настане той час, коли волонтери будуть допомагати не армії і вимушеним переселенцям, а людям з особливими потребами, літнім людям, дітям; будуть проводити екологічні акції, курси іноземних мов, курси комп’ютерної грамотності, майстер-класи, надавати юридичну допомогу і багато інших добрих справ.

Шановні представники організації “Наші Атланти”! Усі ваші три книги про волонтерську діяльність можна назвати щоденниками, згустком ваших хвилювань та надій, з якими ви ділитися на сторінках книг з мешканцями нашого міста, Запорізького краю і всієї України. Своїми волонтерськими подвигами ви вже сформували і продовжуєте формувати в Бердянську когорту синів і доньок України, славних нащадків: Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Миколи Міхновського, Симона Петлюри, Степана Бандери, Євгена Коновальця, Романа Шухевича. Вашою патріотичною громадянською позицією волонтерів з організації “Наші Атланти”, українським волонтерським духом в трилогії під авторством Степана Гериліва наповнена кожна друкована сторінка.

В ідеологічній війні з російським агресором, де не дозволяється говорити українською, витирають ноги і зпалюють Державний Прапор України, ми спільно: міська влада і патріотична громадськість маємо ефективно розвивати і популяризувати українську мову в Бердянську, яка століттями піддавалась утискам та заборонам. Нині коли маємо не лише збройну війну, а й війну ідеологічну та інформаційну, необхідно разом надійно захистити нашу мову і культуру від посягань «русского мира». Дуже важливо, шановний пане автору, Степане Миколайовичу, що Ви в своїх книгах і в житті говорите, пишете і спілкуєтеся українською мовою, що творить український дух і тим утверджує не тільки Україну на землі, але і зміцнює основи української держави. Це обов’язок кожного українця перед Богом, перед предками і нащадками своїми. Тому мужні благодійні вчинки Наших Атлантів від початку збройної боротьби з російським агресором стали взірцем для бердянців і всього українського народу та є важливим прикладом для виховання майбутніх поколінь.

Сьогодні все більше бердянців стають національно-свідомими, відчуваючи власну відповідальність за долю країни, за майбутнє своїх дітей, за право вільно жити на рідній землі. Все більше українців записуються добровольцями до Української армії, беруть зброю до рук, щоб захищати свободу, незалежність і територіальну цілісність України.
Від координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання громадян міста Бердянська дякуємо за самовіддану працю і низько вклоняємось бердянцям-волонтерам за їх величезну допомогу та підтримку українським воїнам, які захищають Україну на Сході.
Для бердянських патріотів найвищою цінністю є Україна, її суверенітет, її мова, національні інтереси. Тому з Україною в серці, відповідальністю за свою країну ми робимо важливу конструктивну справу по вихованню справжніх патріотів Бердянська, України і Запорізького краю, яка складається з цеглинок щоденної праці.

Будемо і надалі боронити свою державу, продовжувати свій шлях до демократичного суспільства, до чесної та справедливої країни, яка має бути без насилля, корупції та брехні. І власним прикладом, ми з вами допоможемо міській владі і Бердянській громаді відроджувати і надалі українську національно-патріотичну свідомість та пережити складні часи непопулярних реформ.

Сьогодні тільки разом ми переможемо: міська влада і громада, учасники і ветерани АТО, військові, активні волонтери, які допомагають сьогодні Українській армії зберегти територіальну цілісність і незалежність України.
Друзі, продовжуємо разом боротьбу за українську національну свідомість кожного кожного бердянця. Впевнений, ворогові не зламати дух нашої Бердянської громади!

Друзі, дякуємо Степану Гериліву за чергову патріотичну книжку про волонтерську діяльність! Разом до перемоги!

 

Ігор Зубрицький.

Advertisements
Опубліковано у На весь Світ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s